I will make adjustments later if needed, but I think these are the right fixtures.
Division 1:
A2 Divine Phoenix vs. B3 Rozando La Katastrofe
B2 World Friend Star vs. A3 Arcadia Sky
A2/B3 vs. B1 JBZZ
B2/A3 vs. A1 Vertex
Best of 3 Finals: Winner of Game 3 vs. Winner of Game 4
Division 2:
A2 Jean-Pierre Pernaut vs. B3 DJULO
B2 Shells from Hell vs. A3 Aurora
A2/B3 vs. B1 Mushroom Team Y
B2/A3 vs. A1 Ink Dragons
Best of 3 Finals
Division 3:
A2 Pirates of Duisburg vs. B3 Final Emblem
B2 Dynamite Omega vs. A3 Inflow
A2/B3 vs. B1 Arcadia Terra
B2/A3 vs. A1 Elegance
Best of 3 Finals
Division 4:
A2 Zten vs. B3 Sweatyzard X
B2 Renegades vs. A3 Xtreme Force
A2/B3 vs. B1 Horizon
B2/A3 vs. A1 Fenix
Best of 3 Finals
Division 5:
A2 Latin Kart vs. B3 HyperGentuza Hielo
B2 German Switch Clan vs. A3 Alolan Guardians
A2/B3 vs. B1 Sunset
B2/A3 vs. A1 Barpau Assembly
Best of 3 Finals
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My predictions
Division 1:
Divine Phoenix vs. Rozando la Katastrofe |+16|
World Friend Star vs. Arcadia Sky |+58|
Divine Phoenix vs. JBZZ |+50|
World Friend Star vs. Vertex |+22|
JBZZ 2 - 1 World Friend Star
Division 2:
Jean-Pierre Pernaut vs. DJULO |+48|
Shells from Hell vs. Aurora |+20|
Jean-Pierre Pernaut vs. Mushroom Team Y |+66|
Shells from Hell vs. Ink Dragons |+36|
Jean-Pierre Pernaut 2 - 0 Shells from Hell
Division 3:
Pirates of Duisburg vs. Final Emblem |+52|
Dynamite Omega vs. Inflow |+24|
Final Emblem vs. Arcadia Terra |+30|
Dynamite Omega vs. Elegance |+40| (Prove me wrong boys)
Arcadia Terra 2 - 0 Elegance
Division 4:
Zten vs. Sweatyzard X |+76|
Renegades vs. Xtreme Force |+18|
part of me wishes semis were BO3
Zten vs. Horizon |+68|
Renegades vs. Fenix |+34|
Horizon 2 -1 Fenix
Division 5:
Latin Kart vs. HyperGentuza Hielo |+86|
German Switch Clan vs. Alolan Guardians |+108|
HyperGentuza Hielo vs. Sunset |+62|
German Switch Clan vs. Barpau Assembly |+26|
Sunset 2 - 1 German Switch Clan
Division 1:
A2 Divine Phoenix vs. B3 Rozando La Katastrofe
B2 World Friend Star vs. A3 Arcadia Sky
A2/B3 vs. B1 JBZZ
B2/A3 vs. A1 Vertex
Best of 3 Finals: Winner of Game 3 vs. Winner of Game 4
Division 2:
A2 Jean-Pierre Pernaut vs. B3 DJULO
B2 Shells from Hell vs. A3 Aurora
A2/B3 vs. B1 Mushroom Team Y
B2/A3 vs. A1 Ink Dragons
Best of 3 Finals
Division 3:
A2 Pirates of Duisburg vs. B3 Final Emblem
B2 Dynamite Omega vs. A3 Inflow
A2/B3 vs. B1 Arcadia Terra
B2/A3 vs. A1 Elegance
Best of 3 Finals
Division 4:
A2 Zten vs. B3 Sweatyzard X
B2 Renegades vs. A3 Xtreme Force
A2/B3 vs. B1 Horizon
B2/A3 vs. A1 Fenix
Best of 3 Finals
Division 5:
A2 Latin Kart vs. B3 HyperGentuza Hielo
B2 German Switch Clan vs. A3 Alolan Guardians
A2/B3 vs. B1 Sunset
B2/A3 vs. A1 Barpau Assembly
Best of 3 Finals
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My predictions
Division 1:
Divine Phoenix vs. Rozando la Katastrofe |+16|
World Friend Star vs. Arcadia Sky |+58|
Divine Phoenix vs. JBZZ |+50|
World Friend Star vs. Vertex |+22|
JBZZ 2 - 1 World Friend Star
Division 2:
Jean-Pierre Pernaut vs. DJULO |+48|
Shells from Hell vs. Aurora |+20|
Jean-Pierre Pernaut vs. Mushroom Team Y |+66|
Shells from Hell vs. Ink Dragons |+36|
Jean-Pierre Pernaut 2 - 0 Shells from Hell
Division 3:
Pirates of Duisburg vs. Final Emblem |+52|
Dynamite Omega vs. Inflow |+24|
Final Emblem vs. Arcadia Terra |+30|
Dynamite Omega vs. Elegance |+40| (Prove me wrong boys)
Arcadia Terra 2 - 0 Elegance
Division 4:
Zten vs. Sweatyzard X |+76|
Renegades vs. Xtreme Force |+18|
part of me wishes semis were BO3
Zten vs. Horizon |+68|
Renegades vs. Fenix |+34|
Horizon 2 -1 Fenix
Division 5:
Latin Kart vs. HyperGentuza Hielo |+86|
German Switch Clan vs. Alolan Guardians |+108|
HyperGentuza Hielo vs. Sunset |+62|
German Switch Clan vs. Barpau Assembly |+26|
Sunset 2 - 1 German Switch Clan
Last edited: