Division 1: Shock
Vertex vs xı | +96 | xı Nato [114]
High Definition vs Team JBZZ | +34 | HD Xander [108]
Rozando la Katastrofe vs DJULO | +126 | DJULO Thomas [119]
Division 2: Mushroom
World Friend vs Wii Elite Clan | +44 | ώƒ Mars [107]
Arcadia Sky vs Banana Legion Chlorophyll
Champi-Brothers vs Mushroom Team X | +78 | CB Linkos [111]
Division 3: Star
Victory Racers vs Melee Y | +50 | VR Frogger [108]
Arcadia Terra vs Aurora
Blizzard vs Dynamite Alpha | +28 | Đ¥ Fuko [104]
Division 4: Super Horn
Sparta vs Sapphire's Kalamity | +130 | SK Troita [124]
Final Emblem Ifrit vs Jean-Pierre Pernaut | +46 | JPP Ro' [107]
Magikart Community Alpha vs Mushroom Team Y | +82 | MT Zorro [115]
Division 5: Bob-Omb
Yoshi Family vs Princess Monarchy | +42 | YF Custa [109]
Banana Legion Synthesis vs Black Wolves | Tie | BL Perishi [103]
Dynamite Omega vs Ink Dragons | +30 | Đ¥ Varo [102]
Division 6: Boo
Zunder Karts vs Final Emblem Seraphim | +68 | ZK Miguel [107]
Elegance vs Wii Elite Clan Silver | +82 | WEC Alex [119]
Inflow vs Pirates of Duisburg | +42 | IF Barn [105]
Division 7: Piranha Plant
Team Rocket vs Road Goads | +14 | RG Swift [101]
Atenea Gamers vs Horizon | +56 | Hž Rhys [104]
Jean-Pierre Papin vs Mandarina de Schrödinger | +118 | JPP Saru [129]
Division 8: Crazy 8
Hardcore Noobs vs SweatyZard | +166 | Sz Lucky [126]
Magikart Community Beta vs Making Llajua | +116 | MKC Phenix [123]
MegaNova vs Noob Reborn | +136 | NRB Engel [129]
Division 9: Blue Shell
Team Luxembourg vs PIXEL RUSH | +92 | TL Sam [113]
Golden Axolots vs Inka Warriors | +170 | IW Hell [133]
LATIN KART vs Nintenhype | +148 | NTH Tokoro [126]
Vertex vs xı | +96 | xı Nato [114]
High Definition vs Team JBZZ | +34 | HD Xander [108]
Rozando la Katastrofe vs DJULO | +126 | DJULO Thomas [119]
Division 2: Mushroom
World Friend vs Wii Elite Clan | +44 | ώƒ Mars [107]
Arcadia Sky vs Banana Legion Chlorophyll
Champi-Brothers vs Mushroom Team X | +78 | CB Linkos [111]
Division 3: Star
Victory Racers vs Melee Y | +50 | VR Frogger [108]
Arcadia Terra vs Aurora
Blizzard vs Dynamite Alpha | +28 | Đ¥ Fuko [104]
Division 4: Super Horn
Sparta vs Sapphire's Kalamity | +130 | SK Troita [124]
Final Emblem Ifrit vs Jean-Pierre Pernaut | +46 | JPP Ro' [107]
Magikart Community Alpha vs Mushroom Team Y | +82 | MT Zorro [115]
Division 5: Bob-Omb
Yoshi Family vs Princess Monarchy | +42 | YF Custa [109]
Banana Legion Synthesis vs Black Wolves | Tie | BL Perishi [103]
Dynamite Omega vs Ink Dragons | +30 | Đ¥ Varo [102]
Division 6: Boo
Zunder Karts vs Final Emblem Seraphim | +68 | ZK Miguel [107]
Elegance vs Wii Elite Clan Silver | +82 | WEC Alex [119]
Inflow vs Pirates of Duisburg | +42 | IF Barn [105]
Division 7: Piranha Plant
Team Rocket vs Road Goads | +14 | RG Swift [101]
Atenea Gamers vs Horizon | +56 | Hž Rhys [104]
Jean-Pierre Papin vs Mandarina de Schrödinger | +118 | JPP Saru [129]
Division 8: Crazy 8
Hardcore Noobs vs SweatyZard | +166 | Sz Lucky [126]
Magikart Community Beta vs Making Llajua | +116 | MKC Phenix [123]
MegaNova vs Noob Reborn | +136 | NRB Engel [129]
Division 9: Blue Shell
Team Luxembourg vs PIXEL RUSH | +92 | TL Sam [113]
Golden Axolots vs Inka Warriors | +170 | IW Hell [133]
LATIN KART vs Nintenhype | +148 | NTH Tokoro [126]